Základní informace
Typ dokumentu Dopis
Odesílatel
Odesílatel (korporace)Dilia – Divadelní a literární agentura
Lokace odesláníPraha
Datum odeslání09.01.1970
Příjemce
Příjemce (korporace)Boosey & Hawkes, Paris
Lokace přijetíPaříž
JazykFrancouzština
Vlastník prameneNadace Bohuslava Martinů
Signatura v IBMBH 1970-01-09
Obsah a fyzický popis
Stručný obsahDivadelní oddělení Dilia děkuje za dopis z 15. prosince 1969, ovšem poté, co vzali v úvahu výsledky dosavadní spolupráce, dovolují si oznámit, že vypovídají nynější smlouvu, která byla uzavřena mezi agenturou Dilia a firmou Boosey & Hawkes ve věci zastoupení baletů československých autorů pro francouzskou jazykovou oblast, a to ke dni 23. května 1970. Nabízejí však, aby byla ponechána v platnosti smlouva týkající se práv B&H na zastupování hudebně-dramatických děl a baletů Bohuslava Martinů, zejména opery JULIETTE.
Následuje výčet děl BM, která přicházejí v úvahu: JULIETTE, HLAS LESA, [DIVADLO ZA BRÁNOU?], SLZY NOŽE, KDO JE NA SVĚTĚ NEJMOCNĚJŠÍ?, VZPOURA, VOJÁK A TANEČNICE, HRY O MARII, ŠPALÍČEK. Kopii dopisu zasílají Charlotte Martinů, která se definitivně rozhodne, zda má být uzavřena nová dohoda o zastoupení děl Bohuslava Martinů prostřednictvím vydavatelství B&H.
Celkový počet listů1
Počet popsaných stránek1
PoznámkaHlavičkový papír Dilia; rukopisná poznámka "répondu le 23 Jan 70"; kopie pro Charlotte Martinů. Přiložen překlad dopisu do češtiny.
FixaceStrojopis, rukopisný podpis
Vpisky, přípisyRukou Charlotte Martinů [?]
Lokace jako předmět
Paříž
Praha
Vieux-Moulin
Osoba jako předmět
Korporace jako předmět
Skladba jako předmět
« předchozí
ID 4551 (záznam 1 / 0)
další »
-Rev-