Základní informace
Typ dokumentu Dopis
OdesílatelMartinů, Charlotte
Odesílatel (korporace)
Lokace odesláníPraha
Datum odeslání08.01.1966
PříjemceAdams, David S.
Příjemce (korporace)Boosey & Hawkes, London
Lokace přijetíLondýn
JazykAngličtina
Vlastník prameneInstitut Bohuslava Martinů
Signatura v IBMBH 1966-01-08
Obsah a fyzický popis
Stručný obsahAčkoli David Adams slíbil, že SYMFONIE č.2 a SYMFONIE č.3 Bohuslava Martinů vyjdou v průběhu roku 1965, nestalo se tak. Charlotte Martinů žádá, aby jí DA dal záruku, že obě symfonie vyjdou do 30.6.1966. Pokud odmítne či symfonie nevyjdou ani přes případnou záruku, vyhrazuje si právo vypovědět smlouvu kvůli nedodržení podmínek a též si vyhrazuje právo nakládat se zmíněnými symfoniemi, jak uzná za vhodné.
O symfonie BM je zájem. Theodore Vavajanis, dirigent The Athens Philharmonic Orchestra, který uvedl SYMFONII č.5, by rád uvedl ještě SYMFONIE č. 1, č. 2, č. 3. ChM žádá zaslat od každé materiály do Atén a 2 kopie téhož zaslat také jí do Vieux-Moulin.
ChM žádá, aby DA dohlédl na dotisk PĚTI ČESKÝCH MADRIGALŮ, TŘÍ PÍSNÍ POSVÁTNÝCH, TŘÍ ZPĚVŮ a "Six New Czech Songs for Women Voices with Instrumental Accompainment" [společné vydání TŘÍ ZPĚVŮ a TŘÍ PÍSNÍ POSVÁTNÝCH].
ChM informuje DA, že požádala Karla Šebánka, který dříve působil v Melantrichu, o pomoc při vyřizování právních záležitostí.
Celkový počet listů2
Počet popsaných stránek2
Poznámka2 kopie téhož dopisu: 1) strojopis s uvedeným datem odeslání; 2) strojopis bez data, rukou dopsána adresa Th. Vavajanise v Aténách
Fixacestrojopis, rukopisné vpisky
Vpisky, přípisydopsaná adresa
Lokace jako předmět
Atény
Vieux-Moulin
Osoba jako předmět
Korporace jako předmět
Skladba jako předmět
« předchozí
ID 3849 (záznam 1 / 0)
další »
-Rev-